Ana Sayfa Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Saglikseram.com adlı sitemizi ziyaret eden kişi ve kuruluşlar, bu sitenin aşağıda sıralanan kullanım şartlarını baştan sona okumuş, anlamış ve tümüyle kabul etmiş sayılırlar. Okuyacağınız kullanım şartları size uymuyorsa ve bu şartları kabul etmemeyi seçiyorsanız, Saglikseram.com’u kullanmaya son veriniz.

Bu sitede yer alan tüm makaleler ve görsel içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kişilere özel teşhis veya tedavi amaçlı olarak kullanılmaları söz konusu değildir. Bu sitede yer alan bu bilgilendirme amaçlı makaleler ve görsel içerikler, kesinlikle bilimsel bir kanıt olma, tedavi etme, teşhis koyma özellikleri taşımaz. Site ziyaretçilerinin site aracılığıyla konu ile ilgili genel bilgi edinmesi ve profesyonel bir yardım almadan önce çeşitli terim ve bilgilere aşinalık kazanması amacıyla hazırlanmışlardır.

Saglikseram.com ‘da yer alan yazılı veya görsel bilgilerin kullanılmasından doğabilecek hiçbir şikayet ve sorundan dolayı bu site ve sahipleri sorumluluk almaz ya da başkaları tarafından sorumlu tutulamaz. Site ziyaretçileri bilgileri ne şekilde değerlendireceklerinden tamamen kendileri sorumludur. Saglikseram.com bu sitede yer alan içeriğin sadece konu hakkında bilgi edinme amaçlı kullanılmasını önerir. İnternet aracılığıyla hastalıklara çözüm bulmanın doğru olmadığı ve olası sağlık sorunlarında mutlaka profesyonel yardıma başvurulması gerektiği, site ziyaretçilerine önemle duyurulur.

Bu siteyi ziyaret eden ve içeriğini dikkate alan tüm kullanıcılar, yukarıda yer alan kullanım koşullarını tümüyle okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

 

SON YAZILAR