Ana Sayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Saglikseram.com reklam sposorlarıyla işbirliği içerisindedir ve bu doğrultuda Google Adsense Reklamları’nı yayınlar. Saglikseram.com ‘da yayımlanan reklamlarda, üçüncü bir taraf olarak Google, çerezlerden yararlanır. Sitemizde Google çerezleri kullanılması söz konusudur. Site ziyaretçilerine hitap edecek konularda reklam yayınlanması için bu yönteme başvurulur.

Üçüncü taraf reklam verenler aracılığıyla çeşitli reklam hizmetlerinden faydalanmaktayız. Sitemizi ziyaret etmenizle birlikte sizden gelen çeşitli bilgilere ulaşan reklam verenler (adınız, e-postanız, posta adresiniz ve telefonunuz haricinde), ürünlerinin size hitap ettiğini düşündükleri takdirde, reklamlarını size ulaştırmak için bu verilerden yararlanabilirler.

Saglikseram.com’da görüş bildirmek ya da yorum yapmak için tarafımıza bildirdiğiniz isim, soyad, e-posta benzeri bilgiler, sizinle tekrar irtibat kurmak ve hizmetlerimizi gözden geçirmek amacıyla tarafımızdan arşivlenebilir.

Sitemizin diğer sitelere verdiği bağlantıların içeriğiyle ilgili bir sorumluluğu yoktur. Bağlantı verilen diğer sitelerin kendi gizlilik koşulları bulunmaktadır. Sitemiz aracılığıyla ziyaret ettiğiniz diğer siteler varsa, onalrın gizlilik politikasını da ayrıca okumanızı tavsiye ederiz. Bağlantı verilen siteleri ziyaret eden kullanıcılarımıza dair veri alma ve bu verilerden bilgi oluşturma hakkımızı saklı tuttuğumuzu da belirtiriz.

 

SON YAZILAR